Marc-André Grondin

7,2
611 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marc-André Grondin

to jest bardzo ładny Pan. podobało mi sie jak zagrał w C.R.A.Z.Y. i postanowiłam zrwócic Waszą uwage na jego niewątpliwie piekna osobę :D ahhh

faha

Zgadzam się z Tobą :) Super zagrał w C.R.A.Z.Y. I JEST SUPER ŁADNY :)

dziewiona

ja też się zgadzam co do obu - świetny aktor i świetny facet :)

Medea_2

Szkoda tylko, że tal mało występuje. W C.R.A.Z.Y. był świetny. Mam nadzieję jeszcze go gdzieś ujrzeć.

ziena

rzadko wzdycham w kinie nad jakimś aktorem, ale nad nim... od samego początku:> dobry aktor i uroda mu w tym wcale nie przeszkadza:>

mayka_og

Podobny do Gasparda Ulliela.
W Le premier jour... miejscami złudnie go przypominał ;)

faha

Witam, co tu dużo mówić zbytnio za mądra nie jestes. Pozdrawiam.

Amator_Filmowy

Witam, Ty też. Pozdrawiam

faha

W C.R.A.Z.Y. świetnie pasował do roli, jego gra nie zapierała tchu w piersiach, ale wypadł nieźle.

A co do urody, to myślę, że jest dosyć przystojny. Osobiście myślę, że ma oczy podobne do Romaina Durisa, a podbródek do Franki Potente. Co za porównanie :D

eoste

to konkurs" do kogo jest podobny"? to dorzucam Helmuta Bergera;-D

Rioriel

Żaden konkurs, po prostu nasunęły mi się ponad rok temu takie skojarzenia .

A co do Bergera, to ja przekornie jakoś podobieństwa nie widzę ;P

faha

Skoro widziałaś już C.R.A.Z.Y to polecam teraz "Dzień, który odmienił Twoje życie, uważam, żę równie dobrze gra w tym filmie.
P.S. Mnie też zaciekawił całkiem niedawno, i mam ochotę obejrzeć wszystkie filmy z jego udziałem, zdolny facet.

ilona_kuznowicz

Zdolny facet i do tego b.przystojny!:D

cocoatea

To fakt niepodważalny....

faha

Owszem ładny chłopczyk. Ale do przystojnego mężczyzny mu daleko.

faha

Zarost dodaje mu uroku, bez wygląda przeciętnie :)

faha

No słodki jest, nie ma co zaprzeczać, miło się na niego patrzy na ekranie, wręcz trudno oderwać oczy :)))
No i chyba ma talent, samą urodą nie udałoby mi się tak czarować.

faha

tak, jest ładny :) ale czy jest dobrym aktorem? nie wiem

faha

fajnie wyglądał w "Zabijace". Miał genialną fryzurę i do tego pasował mu zarost. :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones