PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10869}

Strzelec wyborowy

Hidden Assassin
5,7 779
ocen
5,7 10 1 779
Strzelec wyborowy
powrót do forum filmu Strzelec wyborowy

Strzelec Wyborowy z 1995r. jest bardzo dobrym filmem, Dolph świetnie zagrał. Taki klimatyczny film na miarę lat VHSu. 9/10

ocenił(a) film na 7
AdamBayern01

No racja świetny film ,jeden z moich ulubionych filmów z Dolphem .A nie wydaje ci się ze trochę za mało było akcji ?

ocenił(a) film na 9
bradock

A dzisiaj go sobie obejrzałem, i do końca roku powinienm mieć już wszystkie filmy Dolpha zaliczone. Jutro chyba będzie Mistyfikacja :)

ocenił(a) film na 7
AdamBayern01

A widziałeś Zly generał ?

ocenił(a) film na 9
bradock

Włlaśnie nie, nie mogę go nigdie zdobyć ;/ a co z nim?

ocenił(a) film na 7
AdamBayern01

Sceny walki w wykonaniu Dolpha nawet dobrę (Gra tam ten japończyk z Ostrego Pokera ) ale całość jakość tak zalatuje gniotem .No nie wiem ,muszisz obejrzeć .A Saper ?

ocenił(a) film na 9
bradock

Saper dziś ściągnąłem, to może jutro obejrzę ;) Alle też taki słabszy?

ocenił(a) film na 7
AdamBayern01

Nie ,Jak na film który został wypuszczony od razu na rynek VHS to całkiem przyzwoity .Dużo się dzieje ,dużo strzelanin ,pościgów ,ciekawy motyw ale znowu sceny walki w wykoaniu Dolpha jakieś takie nie specjalnie widowiskowe .Ale film śmiało można obejrzeć .

ocenił(a) film na 9
bradock

Jest on bardzo trudny do zdobycia, jutro będę szukał. Jeszcze mi zostały następujące produkcje: Śmiertelny Pięciobój, Johnny Mnemonic(ten wątpie, żebym obejrzał), Tajny Projekt, Ostatni Patrol, Władca Wszechświata i 2 wyżej wymienione :)

ocenił(a) film na 8
AdamBayern01

Ostatni patrol, to bez urazy dla Lundgrena, ale to jest gniot totalny. Przez większą połowę filmu n ic się nie dzieje tylko paplanina o niczym. Dopiero na samym końcu, akcja nabiera jako takiego tempa. Można obejrzeć, ale rewelacji żadnej nie ma.

ocenił(a) film na 9
karoman4

Wiem, właśnie słyszałem, że słabszy, ale za to genialnego reżysera!

ocenił(a) film na 8
AdamBayern01

A widzisz, genialny reżyser, a film do kitu - ot co.

ocenił(a) film na 9
karoman4

Wiesz o kogo mi chodzi tutaj? ;>

ocenił(a) film na 8
AdamBayern01

Sheldon Lettich

ocenił(a) film na 9
karoman4

Jasne Twórca Lion Heart i Double Impact z Van Dammem. Napisał też scenariusz dla Rambo3.

ocenił(a) film na 8
AdamBayern01

Ja lubię Johna Woo, jeśli chodzi o reżyserkę.

użytkownik usunięty
karoman4

To zobacz film Bez Twarzy skoro go lubisz. ;)

ocenił(a) film na 8

Przy okazji na pewno obejrzę.

użytkownik usunięty
karoman4

Ten film leci dzisiaj o 20:05 na TVP 2 więc jest okazja.

ocenił(a) film na 8

Wiem, że leci dzisiaj, ale obawiam się, że nie będę miała czasu na niego spojrzeć. Mamy tyle pierogów do lepienia, że głowa mała.

użytkownik usunięty
karoman4

Jaki on tam genialny reżyser.

. . . . . . . .. . . . . .,.-”. . . . . . . . . . . . . . . . . .“-.,
. . . . .. . . . . . ..,/. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ”:,
. . . . . . . .. .,?. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .\,
. . . . . . . . . /. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,}
. . . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:`^`.}a
. . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:”. . . ./
. . . . . . .?. . . __. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . :`. . . ./
. . . . . . . /__.(. . .“~-,_. . . . . . . . . . . . . . ,:`. . . .. ./
. . . . . . /(_. . ”~,_. . . ..“~,_. . . . . . . . . .,:`. . . . _/
. . . .. .{.._$;_. . .”=,_. . . .“-,_. . . ,.-~-,}, .~”; /. .. .}
. . .. . .((. . .*~_. . . .”=-._. . .“;,,./`. . /” . . . ./. .. ../
. . . .. . .\`~,. . ..“~.,. . . . . . . . . ..`. . .}. . . . . . ../
. . . . . .(. ..`=-,,. . . .`. . . . . . . . . . . ..(. . . ;_,,-”
. . . . . ../.`~,. . ..`-.. . . . . . . . . . . . . . ..\. . /\
. . . . . . \`~.*-,. . . . . . . . . . . . . . . . . ..|,./.....\,__
,,_. . . . . }.>-._\. . . . . . . . . . . . . . . . . .|. . . . . . ..`=~-,
. .. `=~-,_\_. . . `\,. . . . . . . . . . . . . . . . .\
. . . . . . . . . .`=~-,,.\,. . . . . . . . . . . . . . . .\
. . . . . . . . . . . . . . . . `:,, . . . . . . . . . . . . . `\

To miało do Adama być.

ocenił(a) film na 8

To do Adama skierować powinieneś, a nie do mnie. Ja tego reżysera nie znam nawet, co prawda widziałam Lwie serce, Podwójne uderzenie i ten Ostatni patrol, ale to wszystko. A to, że napisałam ,,genialny reżyser'' było nawiązaniem do posta Adama.

użytkownik usunięty
karoman4

Dlatego edytowałem posta.

ocenił(a) film na 8

Jak pisałam to, co jest nad Tobą, to nie było jeszcze Twojej edycji. ;-P

użytkownik usunięty
karoman4

No ok. Ja dopiero potem zobaczyłem że do Ciebie pisałem, a nie do Adama dlatego edytowałem.

ocenił(a) film na 8

Wiem, że jesteśmy na forum ,,Strzelca wyborowego'', ale skoro wspomnieliśmy o Johnie Woo, to jestem ciekawa, jak wyglądałaby seria Szklanej pułapki, gdyby on się za to zabrał. Czwórka, piątka i szóstka mogłyby na tym skorzystać. Jak myślicie?

użytkownik usunięty
karoman4

Nie wiem, myślę że jeszcze bardziej by przekombinował po swojemu co by jeszcze mogło gorzej wyjść.

Jedynym reżyserem który pasuje to John McTiernan ten co pierwszą i 3 część wyreżyserował.

ocenił(a) film na 8

Ok do 1,2 i 3-ki McTiernana zostawmy. Ale jeśli chodzi o 4,5, i 6-tkę, to mogłoby wyjść nieco lepiej.

użytkownik usunięty
karoman4

Nie wiemy jak wyszła 5 jeszcze. :)

ocenił(a) film na 8

No właśnie.
A ja właśnie wróciłam z netto i wyobraźcie sobie, że dorwałam Szklaną pułapkę 4 za 19.99. Od tej chwili mam bardzo dobry humor, zaraz zacznę śpiewać ze szczęścia.
Przepraszam Adam, że niszczę Ci temat, ale musiałam podzielić się z Wami moją radością. ;-)

ocenił(a) film na 9

Jest genialny, bo raz, że stworzył dwa genialne filmy z Van Dammem: Podwójne Uderzenie i Lwie Serce. Inny z Maarkiem Dasascosem: Tylko Dla Najlepszych. W dodatku napisał scenariusz Rambo III. Mam wymieniać dalej?

użytkownik usunięty
AdamBayern01

To były dobre/niezłe filmy ale nie wybitne by go genialnym reżyserem nazwać, zwłaszcza że ma jeszcze mało na koncie dzieł.

ocenił(a) film na 7
karoman4

,,Przez wieksość filmu nic się nie dzieje ,tylko paplanina o niczym .Dopiero na samym końcu akcja nabiera jako tako tempa ,,To jeszcze nie światczy ze film jest gniotem .Jest dużo znakomitych filmów gdzie nie są naładowane akcją ,wrecz ograniczone do minium a ogląda się świetnie np Dr No ,Pozdrowienia z Moskwy ,Brudny Harry ,Życzenie śmierci ,Polowanie na czerwony Pażdziernik itp.Natomiast problem z filmami Dolpha po 1995 roku polega na tym ze wiekśość z nich ma słaby budzet ,słabe efekty specjalne ,słabi aktorzy i czasami też słaba cheografia walk.Oczywiście nie wszystkie filmy są takie ale wieksość jednak tak .Np walka Dolpha z tym ochroniarzem wieżowca w Honorze Zabójcy była naprawdę słaba ,niedopracowana itp Dla porównania z tego samego roku obejrzyjćie sobie walkę Travolty z Christianem Slateremem w Tajnej Broni ,filmu kinowego w rezyseri Johna Woo ,różnica duża .Te nowe filmy można obejrzeć ale jakość rewelacji to nie ma .

użytkownik usunięty
bradock

",,Przez wieksość filmu nic się nie dzieje ,tylko paplanina o niczym .Dopiero na samym końcu akcja nabiera jako tako tempa ,,To jeszcze nie światczy ze film jest gniotem .Jest dużo znakomitych filmów gdzie nie są naładowane akcją ,wrecz ograniczone do minium a ogląda się świetnie np Dr No ,Pozdrowienia z Moskwy ,Brudny Harry ,Życzenie śmierci ,Polowanie na czerwony Pażdziernik itp."

Cała prawda zdecydowanie się z tym zgadzam. Choć te filmy co wymieniłeś to paplanina była o "czymś", a w tym filmie Lundgrena to nie wiem bo nie widziałem.

ocenił(a) film na 7

W Mistyfikacji z Lundgrenem też było mało akcji ,prawie cały film przegadany ,za to Dolph miał okazje pokazać swój kunszt aktorski i niestety bardzo słabo to wyszło .Film mi nie spodobał ,nie wiem być może przez to ze jest to typowa bódzetówka na rynek VHS .W każdym razie słabo Dolph wypadł ,po tym filmie porzyg*ałem się (Naprawdę ) ,ale wtedy jak ogladałem ten film tez byłem chory na zapalenie oskrzeli ,być może przez to ,a być moze od tego filmu .Mniejsza o to ,Mistyfikacja ,jedna z najgorszych produkcji Dolpha .

ocenił(a) film na 8
bradock

Wiem, że tak jest Bradock. ,,Honor zabójcy'' był lepszy od ,,Ostatniego patrolu''.
Muszę się przyznać, że ja ten ,,Ostatni patrol'' oglądałam późno w nocy i może przez zmęczenie taki mi się wydał do niczego. Nie wiem. Chcę się jeszcze raz za niego wziąć. Może inaczej na niego spojrzę, jak będę przytomna.

ocenił(a) film na 9
bradock

Oglądałeś któreś z wyżej prze ze mnie wymienionych, oprócz Sapera i Złego Generała?

ocenił(a) film na 7
AdamBayern01

Śmiertelny Pieciobój i Władcy Wszechświata są fajne ,warto je zobaczyć ,jedne z lepszych filmów Dolpha .Reszty nie widziałem co wymieniłeś

ocenił(a) film na 9
bradock

Dobra, wielkie dzięki ;)

użytkownik usunięty
bradock

Władcy Wszechświata trochę za kiczowate i przerysowanie ale da się oglądać.

ocenił(a) film na 9

To jest na podstawie komiksu?

użytkownik usunięty
AdamBayern01

kreskówki bardziej.

ocenił(a) film na 9

Ok, ale warty obejrzenia?

użytkownik usunięty
AdamBayern01

Jeśli lubisz Lundgrena to musisz obejrzeć, ale dla mnie jako He-Man był taki nijaki.

ocenił(a) film na 9

Ok, dzięki!

ocenił(a) film na 7

Mi się ona podobała ,jak na 1987 film daje radę .Ale najgorzej chyba wypadł Szkieletor ,ta jego maska i ten głos .

użytkownik usunięty
bradock

Szkieletor był właśnie najciekawszą tam postacią. ;)

ocenił(a) film na 9
bradock

Wczoraj obejrzałem, i trzeba prznać, że nawet dobry. Dużo strzelanin, też ciekawa fabuła.

ocenił(a) film na 9
AdamBayern01

W sensie, ciekawy wątek, pokazany a początku filmu z zabitym synem!

ocenił(a) film na 8
AdamBayern01

Na cho mikuj jest ten film z lektorem.

ocenił(a) film na 9
karoman4

Dzięki Kasiu :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones