PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119106}

Ściśle tajne

Breach
6,8 6 953
oceny
6,8 10 1 6953
6,3 3
oceny krytyków
Ściśle tajne
powrót do forum filmu Ściśle tajne

Obejrzałam wczoraj Ściśle tajne i muszę powiedzieć, że po raz kolejny, gdybym zasugerowała się oceną Filmweb, straciłabym okazję na poznanie bardzo dobrego filmu. Jest on oparty na faktach, co już może poświadczyć, że będzie dość interesujący, ponieważ, jak mniemam, nie zrobiliby filmu na podstawie nieciekawej historii. Kolejnym plusem jest świetna reżyseria. Niektóre filmy oparte na faktach są mdłe i służą raczej za kołysankę do snu. Ten pomimo, że był dość późno emisjowany, nie spowodował, że choć na sekundę przymknęłam oczy, wręcz przeciwnie, przeniósł mnie w niebezpieczny i zawikłany świat tajnych agentów. Kolejnym, uważam, że naprawdę ważnym atutem filmu, są aktorzy, którzy wykonali kawał dobrej roboty. Nie mogę zatem zrozumieć, czemu Ściśle tajne, zostało tak niedocenione i ocenione na 6.9. Oby z czasem się to zmieniło, gdyż film ten zasługuje na większą średnią. Polecam obejrzeć!

ocenił(a) film na 8
barbie_8

Zgadzam się w pełni. Jak ktoś się nudził to najprawdopodobniej tego typu gatunek filmowy nie jest dla niego. Świetna gra aktorska, ciekawa historia. Jedna z lepszych ról Coopera jaką widziałem.

johanek

Film jest naprawde dobry, klasyka kina szpiegowskiego.
Niestety publika preferuje szmiry typu "Salt"...

ocenił(a) film na 4
barbie_8

Ja sie nigdy nie sugeruje filmweb ;) Rotten Tomoato albo Metacritic to wiarygodne zrodlo....Polecam ;)

ocenił(a) film na 8
Killer_JOE

ostatnio też zauważyłem kompletnie niezrozumiałe oceny filmów, ten film jest o niebo lepszy od wielu ocenianych na ok.7,5 o podobnym typie kina, nie wiem kto ocenia filmy na filmwebie,,, bardzo dziwne

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones