PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119106}

Ściśle tajne

Breach
6,8 6 963
oceny
6,8 10 1 6963
6,3 3
oceny krytyków
Ściśle tajne
powrót do forum filmu Ściśle tajne

SCENARIUSZ KOMPLETNIE NIEDOPRACOWANY, CAŁKOWITY BRAK REALIZMU WIELU SCEN NP. AGENT Z 25 LETNIM STAŻEM SPOUCHWALA SIE PO KILKU DNIACH Z PODWŁADNYM,ZABIERA GO DO KOSCIOŁA, PRZEŁOŻONA AGENTKA FBI PRZYJMUJE PODŁADNEGO W NOCY W PRYWATNYM MIESZKANIU I SORTUJĄC BIELIZNE UDZIELA MU RAD NA TEMAT ŚLEDZTWA-JAK ZWYKLE PEŁNA PPRAWNOŚĆ POLIT.-KOBIETA JEST SZEFOWĄ A SZPIEGA ARESZTUJE CZARNY KTÓRY JEST SPECJALISTĄ OD CZEGOŚ TAM. A PODOBNO FILM JEST NA FAKTACH..-JEST FILM DOKUMENTALNY(WIDZIAŁEM GO KIEDYŚ NA DISCOVERY) O ZATRZYMANIU TEGO "SUPERSZPIEGA" I CAŁYM ŚLEDZTWIE. UWAŻAM ZE TAMTEN DOKUMENT BYŁ SPORO LEPSZY. PISZE "CAPSEM" BO ZAŁAMAŁY MNIE "POCHWALNE" KOMENTARZE DLA TEGO OBRAZU.

entertiment

a skąd wiesz jak FBI pracuje naprawde?
Ja nie muszę znać realiów, żeby uwierzyć w opowiedziana w filmie historie. Nie od tego są filmy fabularne. Ot co.

entertiment

No to strzeliłeś GAFĘ. Film jest odwzorowaniem prawdziwej historii - na planie pracował prawdziwy Eric
O'Neill, który pilnował by film był odzwierciedleniem tego co naprawdę sie wydarzyło. Może czasem życie
jest zbyt błahe?

ocenił(a) film na 3
____OSCAR____

Tak wiem, że jest wzorowany na prawdziwej historii-NAPISAŁEM ZRESZTĄ ŻE WIDZIAŁEM KIEDYŚ FILM DOKUMANTALNY O O'NEILU - rzeczą podstawową jest moim zdaniem reżyseria - bardzo przeciętna, ale jest też dużo niedopracowanych szczegółów popełnionych,moim zdaniem, przez scenarzystow. Wystarczy poczytać troche literatury(wspomnien etc.)zeby miec jako taki poglad na temat pracy agentow. Poprostu przecietny film w przecietnej obsadzie, nierozumiem tych glosow zachwytu..Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones