PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119106}

Ściśle tajne

Breach
6,8 6 963
oceny
6,8 10 1 6963
6,3 3
oceny krytyków
Ściśle tajne
powrót do forum filmu Ściśle tajne

Kolega Piotrek4 jest zachwycony,Pewnie za duzo czasu spedzil przy konsoli z grami.Nie wie ,co to prawdziwe kino akcji.To nie komiksowe kadry i wylacznie efekty specjalne skladaja sie na ta nazwe.Jesli dochodza do tego kretynskie postaci,to mamy komedie dla kretynow< jak np.Piotrek4> Polglowki to uwielbiaja,poniewaz nie sa zmuszane do myslenia,a przy okazji moga ogladac samych siebie,a to daje im ogromna satysfakcje.

ocenił(a) film na 10
teddyjt

Człowieku, zastanów się, co Ty piszesz. Po pierwsze - to nie jest kino akcji, więc wymienione przez Ciebie elementy w żaden sposób nie mogą się do niego odnosić. Jeśli mimo wszystko tak uważasz, to wydaje mi się, że po prostu nie widziałeś tego filmu. Po drugie - nigdy ze mną nie rozmawiałeś, a moja krótka ocena na pewno nie daje Ci podstaw do tego, żeby nazywać mnie kretynem.
Ponadto popracuj nad komunikatywnością swoich opisów, bo naprawdę ciężko zrozumieć, o co Ci tak naprawdę chodzi.
Co mi leżało na wątrobie napisałem - życzę miłego oglądania filmów, które może kiedyś uda Ci się zrozumieć.

Pozdrawiam,
"Kretyn".

ocenił(a) film na 8
teddyjt

Albo troll, albo... jeszcze gorzej.

ocenił(a) film na 7
teddyjt

Obawiam się, że naprawdę nie masz pojęcia o czym piszesz bo jeśli już widziałeś ten film to go nie zrozumiałeś i obrażanie kogoś takim opisem ci nigdy nie wyjdzie bo sam wyszedłeś na kretyna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones